Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me kapele dhe syze në bregdet, Atdheu kapet me dy vajzat e Për’puthen (FOTO)

Me kapele dhe syze në bregdet, Atdheu kapet me dy vajzat e

Atdheu ka munguar gjatë ditëve të fundit në Për’puthen, pasi ka qenë i infektuar me koronavirus. Mirëpo, së fundmi ai është parë nën shoqërinë e dy konkurrenteve të këtij emisioni, Sarës dhe Jasminës.

Ata janë fotografuar duke shijuar motin me diell në bregdet. Jasmina dhe Sara shihen nën shoqërinë e tij, ndërsa gjatë javës së kaluar kishin mosmarrëveshje duke akuzuar njëra-tjetrën për takimet e tyre. Ato duket se kanë një shoqëri të mirë jashtë emisionit.

Jasmina, ditën e djeshme ka zhvilluar takimin e saj me djalin nga Kosova, Andin, i cili u shpreh që tani e tutje është i fokusuar vetëm tek ajo.

Me kapele dhe syze në bregdet, Atdheu kapet me dy vajzat e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore