Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Askush nuk e dinte! Adelina Ismaili ka bërë me shtëpi 12 familje të varfra

Askush nuk e dinte! Adelina Ismaili ka bërë me shtëpi 12 familje

Ajo prej vitesh është një nga emrat më të komentuar në tregun muzikor shqiptar. Është fjala për këngëtaren e dashur për publikun, Adelina Ismaili, e cila tashmë prej disa kohësh bën edhe rolin e moderatores.

Por së fundmi, diva e muzikës shqiptare po komentohet shumë, pasi ka bërë disa veprime humanitare për 12 familje.

Askush nuk e dinte! Adelina Ismaili ka bërë me shtëpi 12 familje

Falë kontributit të Adelinës, 12 familje janë bërë me shtëpi. Këtë më pas e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja, pasi në rrjetet e saj sociale ka publikuar një lajm ku flet pikërisht për gjestin e saj të bukur.

Nga ana tjetër, edhe motrat e saj Ema dhe Zanfina thuhet se njihen për bamirësi por që nuk i bëjnë publike.

Askush nuk e dinte! Adelina Ismaili ka bërë me shtëpi 12 familje

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore