Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ashtu është pak dhimbje e qejf”/ Iliri mesazhon Monikën: E pranoj prapë të më vrasësh

“Ashtu është pak dhimbje e qejf”/ Iliri mesazhon

BB VIP – Dita e sotme duket se ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme për Monika Lubonjën. Kjo e fundit ka shijuar një masazh nga Ilir Shaqiri, ku mesa duket ka qenë një dënim nga “Vëllai i Madh”.

E sigurisht që në këto momente nuk kanë munguar as ngacmimet për njëri-tjetrin, e për këtë arsye Monika i kërkon falje bashkëshortes së Ilirit, Emanuelës.

Biseda mes banorëve:

Monika: Emanuela zemër, më ka dëmtuar

Iliri: Fol, se mbaj unë përgjegjësi. Duart e mia bëjnë magji. Ashtu është pak dhimbje e pak qejf. Iliri me këmbët ha bukë dhe i ka merak, dhe e di ku është lezeti

Monika: Aty te lezeti rri

Iliri: Është e kontraktuar. Sa më shumë të lirohesh, aq më shumë kënaqësi merr

Monika: E pranoj prapë të më vrasësh. O moj bletë punëtorë të lumtë goja për këtë dënim

Iliri: Ah moj bletë vetëm mos të kapsha

Beniada: Kështu e mesazhon Emanuelën mëngjes për mëngjes

Iliri: Nuk i ka qejf, as nuk i bën.

Monika: Nuk di për këtë mesazh, me këtë diell, me këto duar. Po më fërkon se do të nis nominimi.

“Ashtu është pak dhimbje e qejf”/ Iliri mesazhon

“Ashtu është pak dhimbje e qejf”/ Iliri mesazhon

“Ashtu është pak dhimbje e qejf”/ Iliri mesazhon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore