Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Arta Elezaj poston fotot përvëluese dhe tregon "asetet", shpërthen rrjeti (FOTOT)

Arta Elezaj poston fotot përvëluese dhe tregon "asetet",

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon që të freskojë faqen e saj në Instagram me foto tepër seksi

Bukuroshja ka postuar sot një foto ku është në bikine e ku tregon asetet e saj të tonifikuara.

E duket se fansat janë të kënaqur me foton e Artës pasi që me ta postuar atë ajo ka marrë më shumë se 9000 klikime.

Kujtojmë se Arta nuk ka shumë ndjekës në krahasim me Morena Tarakun apo ndonjë këngëtare tjetër e skenës.

Arta Elezaj poston fotot përvëluese dhe tregon "asetet",Arta Elezaj poston fotot përvëluese dhe tregon "asetet",Arta Elezaj poston fotot përvëluese dhe tregon "asetet",Arta Elezaj poston fotot përvëluese dhe tregon "asetet",Arta Elezaj poston fotot përvëluese dhe tregon "asetet",

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore