Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Arjola pjesë e një filmi: Kam dhe një skenë intime, mezi pres të...(FOTOT)

Arjola pjesë e një filmi: Kam dhe një skenë intime, mezi

Konkurentët e përzgjedhur brenda shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’ janë tepër të suksesshëm në jetën publike dhe në profesionet e tyre specifike.

Me njëri-tjetrin, ata shpesh herë diskutojnë lidhur me vështirësi të shumta që i është dashur të kalojnë në karrierë apo edhe për plane të së ardhmes.

Mëngjesin e sotëm ishte Arjola e cila tregoi për Monikën dhe Sheilën se është në pritje të publikimit të një filmi me metrazh të shkurtër, pjesë e stafit të së cilit është edhe ajo.

‘’Kam bërë një film tani së afërmi, mezi po pres të publikohet. Ishte shumë e vështirë pasi duhet të komunikoja vetëm me sy dhe nuk mund të flisja aspak’’,- tha Arjola.

Ajo shtoi se në film i është dashur të xhirojë edhe një skenë intime.

Arjola pjesë e një filmi: Kam dhe një skenë intime, meziArjola pjesë e një filmi: Kam dhe një skenë intime, meziArjola pjesë e një filmi: Kam dhe një skenë intime, meziArjola pjesë e një filmi: Kam dhe një skenë intime, mezi

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore