Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Arjola e pakënaqur me higjienën e banorëve të tjerë

Arjola e pakënaqur me higjienën e banorëve të tjerë

Arjola është e pakënaqur nga higjiena e banorëve të tjerë të shtëpise dhe në një debat me Saran vërejtjet i shprehu për të gjithë. 

“O Arjola lëri se i laj unë”, i tha Sarah.

“Mos më thuaj mua leji, është mirë të ulemi dhe të hamë të gjithë përnjëherësh. Kur unë e kam pastrimin mua kështu mos mi sillni më”,-tha Arjola e revoltuar.

Mungesa e vëmendjes së banorëve lidhur me rregullin dhe papastërtinë ka arritur kulmin për Arjolën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore