Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Arjan Konomi shpërthen ndaj vajzave: Latë nam, rrini kot këtu, ose mësoni të flisni ose largohuni

Arjan Konomi shpërthen ndaj vajzave: Latë nam, rrini kot këtu,

Opinionisti i Përputhen, Arjan Konomi, ka shpërthyer ndaj Sarës dhe Antonelës për gjuhën që përdorin ndaj djemve.

Gjithçka nisi pasi Sara iu përgjigj keq Princit dhe Rinianit.

“Ty nuk të njoh” e “e kishe mendjen te bishtaleci”, ishin komentet që bënë që Konomi të ngrinte zërin kundër tyre.

“Mor çe keni këtë sjellje, ç’është gjithë kjo arrogancë ndaj djemve, ç’i keni këto përgjigje, e kuptoni që rrini kot këtu, ti Sara dhe Antonela pse silleni kështu me djemtë, ose përmirësoni fjalorin ndaj djemve ose ikni nga këtu,” tha Konomi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore