Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ardian Bujupi zbulon modelen e famshme që i ka “rrëmbyer” zemrën (FOTO)

Ardian Bujupi zbulon modelen e famshme që i ka “rrëmbyer”

Ardian Bujupi, këngëtari i famshëm shqiptar erdhi ekskluzivisht nga Gjermania për puntatën e katërt të “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Bujupi teksa tregonte për albumin e tij të fundit “Rahat”, emrin e të cilit e ka bërë dhe tatuazh në krahun e tij, u pyet nëse dikush i kishte rrëmbyer zemrën apo jo.

Ardiani u përgjigj se “Zhuljeta” që i ka rrëmbyer zemrën e ka emrin Sabrina, ai është i ndarë me të, por ende e do.

Mesa duket, nuk ka qenë vetëm thashethem afërsia midis tij dhe modeles Sabrine Khan në klipin “Modela”, e më në fund pikëpyetja e madhe për publikun u qartësua.

Ardian Bujupi zbulon modelen e famshme që i ka “rrëmbyer”

Ardian Bujupi zbulon modelen e famshme që i ka “rrëmbyer”

Ardian Bujupi zbulon modelen e famshme që i ka “rrëmbyer”

Ardian Bujupi zbulon modelen e famshme që i ka “rrëmbyer”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore