Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Arbri ngacmon Oltën: Do na qash dhe njëherë siç qave për Amosin/ Kristi: Do fillojë teatri

Arbri ngacmon Oltën: Do na qash dhe njëherë siç qave

Biseda të shumta u shkëmbyen mes opinionistëve dhe banorëve gjatë mbrëmjes së djeshme. 

Ndërsa kanë qenë duke përcjellë opinionistët nga shtëpia e Big Brother, batutat nuk kanë munguar as nga banorët as nga vetë ata.

Luizi: Po bëjmë provat gjenerale se si do përcjellim të shtunën Antonetën.

Arbri: S’do qajë njeri?

Luizi: Mos u mërzitni, s’ka gja

Olta: Duket sikur u eleminuat

Arbri: O Zhak, mos qaj tashi…biltën e kthimit. Ne do dalim dhe unë pranoj të na qajë Olta.

Olta: Diat që qava Amosin, më ka mbettë shenja në mur.

Arbri: E kuptoj, e kuptoj. A e bën edhe njëherë tani që do dalim ne.

Kristi: Do fillojë teatri

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore