Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Arbana Osmani poston foton e ëmbël: Takimi i parë i Diell me vëllain e madh

Arbana Osmani poston foton e ëmbël: Takimi i parë i Diell me

Moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë vetëm pak ditë më parë.

Arbana Osmani poston foton e ëmbël: Takimi i parë i Diell me

Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj, nuk e fshehën për asnjë moment gëzimin, ndërsa të birin e pagëzuan me emrin e veçantë, Diell.

Arbana Osmani poston foton e ëmbël: Takimi i parë i Diell me

Në Instagram, Arbana ka ndarë edhe një foto të ëmbël, nga ai që e quan “takimi i parë” i Diell me vëllain e madh, Jonin.

Arbana Osmani poston foton e ëmbël: Takimi i parë i Diell me

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja krahas fotos.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore