Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Arbana Osmani po mendon të ndryshojë look dhe kërkon mendimin e fansave (FOTO)

Arbana Osmani po mendon të ndryshojë look dhe kërkon mendimin e

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, është nga ato personazhe publikë që nuk ka preferuar që të eksperimentojë shpesh me pamjen e saj. Ajo ka qëndruar origjinale dhe publiku e ka vlerësuar gjithmonë për thjeshtësinë që shfaq në ekran.

Në shumë pak raste, Arbana ka ndryshuar modelin apo ngjyrën e flokëve. Disa vite më parë ajo vendosi të bëhej tërësisht bionde.

Arbana Osmani po mendon të ndryshojë look dhe kërkon mendimin e

Ndonëse jemi mësuar ta shohim më shumë tek nuancat e brunes, edhe bjondja i qëndronte më së miri. Ndaj Arbana po mendon që të bëhet sërish bjonde, por fillimisht po kërkon mendimin e ndjekësve. Ajo ka publikuar në Instagram disa foto nga koha kur ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe përkrah ka shkruar:

“A duhet të bëhem prapë bjonde? (që t’i djeg dhe këto që më kanë mbetur domethënë)”.

Arbana Osmani po mendon të ndryshojë look dhe kërkon mendimin e

Pjesa më e madhe e ndjekësve të saj kanë zgjedhur që të mos e ndryshojë ngjyrën, por sigurisht vendimi final i takon vetë Arbanës. Në puntatën e fundit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana u shfaq si kurrë më parë me një fustan që e kishte veshur 7 vite më parë.

Arbana Osmani po mendon të ndryshojë look dhe kërkon mendimin e

Arbana Osmani po mendon të ndryshojë look dhe kërkon mendimin e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore