Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Arbana jep lajmin e PAPRITUR që në nisje të programit, ç'do ndodhë sonte në Big Brother VIP

Arbana jep lajmin e PAPRITUR që në nisje të programit,

Menjëherë me të nisur spektakli i Big Brother Vip 2, moderatorja Arbana Osmani ka njoftuar se në kët prime nuk do të ketë një eleminim, por dy eleminime.

Në prime-in e kësaj të shtune të Big Brother VIP do të largohet një nga të nominuarit.

Ata janë: Luizi, Efi dhe Xhonatani. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore