Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Andi i bëri deklaratën e fortë, por Jasmina e pasigurt: Jam konfuze sepse...

Andi i bëri deklaratën e fortë, por Jasmina e pasigurt: Jam

Andi i bëri Jasminës deklaratën që të gjithë do të thoshim se ajo po e priste me padurim, por në fakt nuk rezulton kështu.

Andi i tha Jasminës në takim se momentalisht do të fokusohet vetëm te ajo, por megjithatë Jasmina thotë se është ende konfuze.

Ajo tha se sigurisht që i pëlqeu deklarata, por shtoi se ende nuk e ka ndryshuar mendimin për Andin dhe se ende ka pasiguri.

“Sigurisht që më pëlqeu ajo deklarata e Andit, por e ka dhënë deklaratën në një moment që nuk duhet sepse situata u ftoh, ne u distancuam. Jam konfuze sepse nuk kanë ndryshuar ato që kanë ndodhur dhe as se si e shoh unë Andin”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore