Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Andi i bën deklaratën e fortë Jasminës: Dua të fokusohem vetëm tek ti

Andi i bën deklaratën e fortë Jasminës: Dua të

Andi ka bërë deklaratën e fortë ndaj Jasminës ditën e sotme, duke i thënë se momentalisht do të fokusohet vetëm tek ajo.

Këtë deklaratë ai e bëri në takim, duke thënë se do të refuzojë ftesat nga vajzat e tjera në takim.

Ai sqaroi se nëse në një moment Jasmina do të bëjë diçka që Andi nuk do ta pëlqejë, atëherë ai do ta hedhë poshtë këtë deklaratë.

“Je shumë posesive dhe më duket shumë toksike kjo punë, të gjitha që bëre të takim me Arlindin, i kam parë sikur i bën kastile. Ti çdo gjë që bën ën studio, më sheh mua. Me këto gjeste më ftoh, unë nuk bëj asgjë qëllimisht. Unë dua të fokusohem vetëm te ti, kush më fton në takim do të refuzoj. Ti vendos ça të duash. Unë e vendos kështu, tani të bëhet çfarë të bëhet. Mundet të ndodhi që në ndonjë puntatë tjetër që Jasmina të bëjë ndonjë gjest që mua nuk m pëlqen dhe unë e hedh këtë deklaratë poshtë”, tha ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore