Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ana befason me rikthimin në Përputhen: S’do shpëtoni kollaj nga unë, inatin e kam me…

Ana befason me rikthimin në Përputhen: S’do shpëtoni kollaj

Teksa puntatën e sotme në Përputhen diskutohej takimi i Anës së re dhe Arjonit, i ka befasuar të gjithë rikthimi i Anës.

Kujtojmë se ajo u largua nga studio e emisionit të premten pa lajmëruar askënd dhe pasi goditi me shuplakë Fatjonin.

Ajo tha se inatin e ka me produksionin sepse nuk u ka dhënë kohën e duhur për të sqaruar ato që donte të thoshte.

“Unë  u largova sepse ashtu e ndjeva dhe nuk fola me asnjë nga emisioni, fundja fundit kjo është një reality. Inatin e kisha me produksionin, jo me Fatjonin. E kisha me produksionin sepse nuk më dha kohën e duhur për të folur të gjitha ato gjëra që doja unë të thoja.

Megjithatë edhe unë e pranoj që u solla pak si fëmijë dhe u largova pa lajmëruar njeri. Kur thatë që këto gjëra do diskutohen të hënën thashë përse duhet të rrija akoma dhe u largova. Nuk kishte kohë për të folur me mua,” tha Ana.

Ana befason me rikthimin në Përputhen: S’do shpëtoni kollaj

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore