Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Amosi "zbulon" fytyrën e vërtetë, i përplas derën Nitës! Këngëtarja: Qan dhe më gjuan mua...

Amosi "zbulon" fytyrën e vërtetë, i përplas

Një nga banoret më të heshtura të shtëpisë është dhe këngëtarja nga Kosova, Nita.

Ditën e sotme ajo është përfshirë në një skenë totalisht të pakëndëshme ku protagonist ka qenë Amos.

Gjatë një lojë të zhvilluar në shtëpi, Amosi është detyruar  të mbyllej në lavanteri sepse aty ishte dhe macja, pjesë e lojës nga Vëllai i Madh, dhe kjo gjë e ka bërë të dal nga vetja.

Kjo ka mjaftuar që ai të mbyll derën me gjithë fuqinë që kishte, thuajse duke ia përplas në fytyrë Nitës.

Pjesë nga biseda:

Nita: Seriozisht e ka? Ishte duke ma përplasur hundëve derën, nuk është në rregull kjo.

Olta: Ça ka ?

Nita: Ma përplasi derën hundëve Olta, ishta shumë afër krej pluhuri më ra në fytyrë.

Olta: Po ai po qante…

Nita: Çfarë qan dhe më gjuan mua? Ai të qaj dhe të na gjuaj të gjithëve tani…

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore