Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Amos ka rënë kokë e këmbë në dashuri me ty”/ Olta Deas: Ai nuk flet por... (VIDEO)

“Amos ka rënë kokë e këmbë në dashuri me

Olta mendon se Amos dhe Dea kanë rënë “kokë e këmbë” në dashuri me njëri-tjetrin.

Përveç Kiarës dhe Luizit, edhe dy vajzat biseduan deri vonë, ku kryefjala e bisedës ishte marrëdhënia mes Deas dhe Amosit. 

Sipas Oltës, Amos ka ndjenja dashurie për Dean, ndonëse ai nuk e shfaq, thotë ajo, Amos e dashuron Dean.

Kjo e fundit, u shpreh se nuk e beson një gjë të tillë, ndonësë nuk e kundërshtoi mendimin e Oltës. Në kohën kur dy vajzat po flisnin, Amos erdhi në dhomë, ndërsa vajzat ndërprenë bisedën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore