Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Amarda Toska shtatzënë për herë të tretë? Ajo zbulon se…

Amarda Toska shtatzënë për herë të tretë? Ajo

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi festuan dy ditë më parë përvjetorin e 11-të të martesës së tyre. Çifti publikoi disa foto në Instagram, ku shfaqeshin duke darkuar dhe shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Dyshja, që kanë dy fëmijë, Joelin dhe Sian, u përfolën se do ta merrnin për herë të tretë titullin ‘prindër’.

Dyshimet nisën nga fotografitë e Amardës në rrjete sociale, të cilat i bënë ndjekësit të aludojnë se moderatorja po fsheh diçka. Gjatë pushimeve, ajo pozonte pas Ermalit ose me një çantë para barkut për ta fshehur atë.

Mirëpo, Amarda ka thënë për “Prive” se lajmet rreth shtatzënisë nuk janë të vërteta dhe se nuk do të sjellë në jetë një fëmijë të tretë. Dyshja duket se janë të plotësuar me djalin dhe vajzën dhe tani për tani nuk po mendojnë për zgjerimin e familjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore