Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Harrojeni Lukakun, Zlatan Ibrahimovic shpallet mbret

Harrojeni Lukakun, Zlatan Ibrahimovic shpallet mbret

Derbi i mbrëmjes së djeshme i ka dhënë arsye Milanit për të festuar në rrjetet sociale, por edhe për të “thumbuar” Romelu Lukakun.

Sulmuesi i Interit, shkurtin e kaluar, festoi fitoren 4-2 në derbi duke shkruar në Twitter se “Qyteti ka një mbret të ri”.

Klubi kuqezi, me anë të një postimi në Instagram ka “korrigjuar” belgun duke shkruar se mund të ketë vetëm një mbret dhe ai është Zlatan Ibrahimovic.

Harrojeni Lukakun, Zlatan Ibrahimovic shpallet mbretHarrojeni Lukakun, Zlatan Ibrahimovic shpallet mbret

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore