Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Albani feston ditëlindjen, Miriami poston foton e ëmbël dhe i dedikon fjalët e bukura

Albani feston ditëlindjen, Miriami poston foton e ëmbël dhe i

Ai është një nga këngëtarët më të preferuar të publikut shqiptar. Bëhet fjalë për Alban Skënderaj, i cili ditën e sotme feston ditëlindjen. 

Gjejeni pak sa vjeç bën ai? Këngëtari i dashur për publikun mbush 39 vjeç. E në këtë ditë të shënuar mesazhin më të bukur të urimit nga bashkëshortja e tij, Miriam Cani.

Albani feston ditëlindjen, Miriami poston foton e ëmbël dhe i

Kjo e fundit ka ndarë në "Instagram" një foto shumë të ëmbël të Albanit me dy të vegjlit e tyre, Ameli dhe Duam. Babi duket shumë i lumtur përkrah fëmijëve, që shihen të ulur në prehrin e Albanit.

“Mëngjesi më i ëmbël për mua. Gëzuar ditëlindjen babi më i mirë në botë. Do të duam sa të kemi frymë”, ka shkruar Miriami përkrah fotos së njerëzve të saj më të shtrenjtë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore