Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Aktorja e njohur nuk pyet për format e kolme, fotot me bikini bëjnë xhiron e botës (FOTO)

Aktorja e njohur nuk pyet për format e kolme, fotot me bikini

Aktorja e njohur, Jacqueline Jossa, ka ardhur me një fotosesion me të cilin tregon se nuk turpërohet me trupin e saj.

Ajo njihet madje një prej personave që inspiron shumë femra ta duan trupin e tyre ashtu siç është. Ish aktorja e EastEnders (27), ka këshilluar gratë që “ta duan trupin e tyre”, teksa ka shpërndarë fotot e saj ku tregon asetet e saj të kolme buzë një pishine.

Me fotot e fundit në bikini ajo ka marrë gjithë vëmendjen dhe duket tejet joshëse.

Aktorja e njohur nuk pyet për format e kolme, fotot me bikini

Aktorja e njohur nuk pyet për format e kolme, fotot me bikini

Aktorja e njohur nuk pyet për format e kolme, fotot me bikini

Aktorja e njohur nuk pyet për format e kolme, fotot me bikini

Aktorja e njohur nuk pyet për format e kolme, fotot me bikini

Aktorja e njohur nuk pyet për format e kolme, fotot me bikini

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore