Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Aktorja e njohur josh ndjekësit në rrjete sociale, 45-vjeçarja super seksi me bikini (FOTO)

Aktorja e njohur josh ndjekësit në rrjete sociale, 45-vjeçarja

Elizabeth Hurley kurrë nuk heziton të shfaqë linjat trupore të jashtëzakonshme në mediat sociale. Ditën e djeshme 45-vjeçarja tregoi fizikun e saj për t’u patur zili, e veshur me bikini të verdha teksa rrotullohej në diell.

Aktorja ndau në Instagram një video të vetes dhe etiketoi markën e saj të rrobave të banjës. Me flokët e lëshuara dhe sytë e saj të lyer me nuanca rozë, Elizabeth dukej magjepsëse, shkruan “Daily Mail”.

Aktorja e njohur josh ndjekësit në rrjete sociale, 45-vjeçarja

Elizabeta thuhet se po mbështetet nga miqtë pasi djali i saj Damian, 19 vjeç, nuk mori asgjë nga pasuria e babait të tij, Steve. Biznesmeni amerikan Steve vdiq qershorin e kaluar në moshën 55 vjeç, pasi u vetëvra.

Aktorja e njohur josh ndjekësit në rrjete sociale, 45-vjeçarja

Aktorja e njohur josh ndjekësit në rrjete sociale, 45-vjeçarja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore