Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku po qëndron (FOTO)

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Farah Zeynep Abdullah është aktorja e famshme turke, e cila në vendin tonë është bërë e njohur falë rolit të saj si Suna në serialin “Kurt Seit dhe Sura”.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, aktorja ka treguar se është rikthyer në Shqipëri për pushime.  Bukuroshja bionde ka ardhur në vendin tonë për pushime për të disatin vit radhazi!

Farah ka publikuar foto nga Saranda, ku duket se po shijon disa ditë pushimesh me partnerin. “Sarandë”, shkruan aktorja në postimin që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e fansave.

Ndërkohë në një foto të dytë në “Instastory”, ajo ka përshëndetur fansat Shqiptarë, ndërsa publikon edhe flamurin kuqezi në formë mbështetjeje dhe dashurie për vendin tonë!

Kjo nuk është hera e parë që Farah vjen në Sarandë, pasi edhe në korrik të 2019-s, ajo vizitoi qytetin bregdetar dhe qëndroi disa ditë në Ksamil.

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Aktorja e famshme turke vjen sërish me pushime në Shqipëri, ja ku

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore