Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Aktorja e famshme rikujton momentin e sikletshëm ku i duhej të luante një skenë erotike: Piva tre gota tekila dhe hoqa rrobat

Aktorja e famshme rikujton momentin e sikletshëm ku i duhej të luante

Shumë aktorë të famshëm të Hollywood-it kanë rrëfyer në intervista të ndryshme për skenat më të vështira (sidomos ato erotike) që iu është dashur të bëjnë dhe si i kanë përfunduar me sukses ato.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe aktorja e njohur, Margot Robbie, e cila ka rikujtuar një skenë shumë specifike, një nga të parat që ka xhiruar.

Robbie pati shansin të luante pranë Leonardo DiCaprio , i cili mban një CV filmi mjaft mbresëlënëse dhe provoja të shumta në skena të nxehta. Filmi në fjalë ishte sigurisht ‘The Wolf of Wall Street’.

Aktorja e famshme rikujton momentin e sikletshëm ku i duhej të luante

“Kam pirë tre tekila dhe më pas i hoqa rrobat dhe e bëra skenën, dhe isha mirë. Kjo më ndihmoi të mos më dridheshin duart dhe më dha pak besim,” tha Robbie gjatë një intervistë për ‘The New York Times’

Skena ku shfaqej Robbie kërkonte që ajo të luante personazhin krejtësisht të zhveshur. Dhe megjithëse regjisorët i dhanë mundësinë për të filmuar me një fustan, ajo donte ta bënte atë sa më natyrale.

Ai guxim dhe profesionalizëm me të cilin ka vepruar Robbie është ajo që sot e pozicionon atë si një aktore shumë të vlerësuar.

Aktorja e famshme rikujton momentin e sikletshëm ku i duhej të luante

Aktorja e famshme rikujton momentin e sikletshëm ku i duhej të luante

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore