Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Aktori shqiptar rrëfen bashkëjetesën me politikanen boshnjake: Edhe politika është art, i kam thënë...

Aktori shqiptar rrëfen bashkëjetesën me politikanen boshnjake:

Aktori i njohur, Alban Ukaj, ishte ditën e sotme i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku foli edhe për jetën e tij private.

Në një lidhje me “Skype”, Ukaj tregoi për bashkëshorten e tij Jasna Duricic, e cila është e angazhuar në politikë.

Aktori shqiptar rrëfen bashkëjetesën me politikanen boshnjake:

"Edhe politika është art më vete, edhe pse nuk na gërshetohen rrugët. Injoranti më i madh është ai që thotë e urrej politikën dhe nuk përfshihet. I kam thënë bashkëshortes së është e vështirë të merresh me politikë dhe të mos kompromentohesh"-tregon Albani.

Duricic është e vetmja përfaqësuese e partisë liberale në Bosnje Hercegovinë. Ata jetojnë në Sarajevë prej 20 vitesh dhe kanë edhe një djalë së bashku.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore