Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Aktori i famshëm ka një kërkesë të veçantë për shqiptarët

Aktori i famshëm ka një kërkesë të veçantë

Aktori i famshëm, Jim Belushi, e ka pranuar gjithmonë se është nga Shqipëria. Madje një të të tillë e tregoi edhe në postimin e tij të fundit në “Twitter”.

Belushi ka shprehur dëshirën që të njohë sa më shumë shqiptarë kudo në botë. Aktori me famë botërore u kërkon fansave të tij me origjinë shqiptare që ta shpërndajnë sa më shumë postimin e tij, në mënyrë që të krijojë lidhje të afërta me ta.

Aktori i famshëm ka një kërkesë të veçantë

“Nëse je shqiptar, rishpërndaje këtë, do të doja të lidhesha me më shumë vëllezër dhe motra të mia shqiptarë në këtë platformë”, ka shkruar ylli i “Hollywood”-it.

Kujtojmë ndër të tjera se Jim njihet për rolet e shumta në projektet kinematografike, me të cilat ka arritur sukses të madh në karrierën si aktor.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore