Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Aktor i dështuar”- Arjani “gozhdon” Atdheun: Takimi me Melisën i neveritshëm, nuk e prisja që...

“Aktor i dështuar”- Arjani “gozhdon” Atdheun:

“I neveritshëm”, kështu e ka cilësuar Arjan Konomi takimin e Atdheut me Melisën, që u transmetua puntatën e sotme.

Ai “gozhdoi” Atdheun, ndërsa e cilësoi “një aktor të dështuar”, ku shtoi se vetëm 10 ditë pasi i dha një puthje në buzë Anës 1, ai shfaqet me të njëjtat sjellje ndaj një vajze tjetër.

Arjani shtoi se ai priste që pas asaj puthje, Atdheu të largohej nga emisioni, por shtoi se kurrsesi nuk priste veprimet që tregoi me Melisën.

Ndërkohë, Atdheu vetë tha se nuk ka asnjë koment, pavarësisht akuzave të forta.

Mua mu duk sikur po luante Atdheu aty, e kishte vënë Melisën në një pozitë që dh epo ndihej rehat, pro dhe në siklet. Ne kemi parë këtu aktorë, por ti je një aktor i dështuar. Ky mu duk një takim i neveritshëm. Prisja të shikoja Atdheun ën takim dhe e pashë si me një vajzë që tërhiqet, që i pëlqen. Neverinë  shikoj te Atdheu, s’ka lidhje me Melisën, po nuk prisja nga Atdheu që 10 ditë nga ajo puthje me Anën, të kishte këtë sjellje. Ti Atdhe, unë të kam vlerësuar në fillim, atë ditë, puthjen me Anën më pëlqeu shumë, por kur ti vendose të qëndroje në program, ok e gëlltita dhe atë, por nuk të shkon që një javë pas asaj puthje lamtumire, të dalësh me një vajzë tjetër ta joshësh, ta provokosh... zemra do kohën e saj që të përsërisë të njëjtat veprime.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore