Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ajo të bën lojra psikologjike”, Kiara për Oltën: Unë s’dua as “mirëmëngjes” e “natën e mirë” prej saj (VIDEO)

“Ajo të bën lojra psikologjike”, Kiara për

Efi diskutoi me Kiarën debatin që pati mbrëmjen e kaluar, gjatë spektaklit, me Oltën.

Ajo e cilësoi Oltën si njeri pa karakter, negative dhe tha se nuk ka dëshirë të ketë kontakt fare me të.

Situata e ‘nxehtë’ mes dy vajzave, erdhi për shkak se Olta i tha Efit se ajo nuk është në nivelin e saj.

Efi gjatë këtyre ditëve, por edhe në spektakël, kërkoi nga Olta të argumentoi mendimin e saj, por kjo e fundit u shmang.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore