Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin”/ Ermali poston videon me Semin: Tani po dredh...

“Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin”/ Ermali poston videon me

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, ka organizuar një ditë më parë një festë madhështore me rastin e 30-vjetorit të lindjes. Në festë ishin të ftuar shumë personazhe të njohur të ekranit, të cilët nuk nguruan që të postonin foto e video në rrjetet e tyre sociale.

I ftuar ishte edhe Ermal Mamaqi, i cili ka ndarë me ndjekësit e tij momente të ndryshme nga festa e Borës. Por ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishin pamjet ku shfaqej këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj.

“Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin”/ Ermali poston videon me

Kjo e fundit është duke dredhur një cigare dhe bashkëngjitur me videon ai shkruan;

“Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin. Tani po dredh një cigare”.

Kujtojmë Semi është përpjekur shumë për të shpëtuar marrëdhënien e mikes se saj. Por sapo ajo doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” gjërat ndryshuan shumë, pasi Donald Veshaj vendosi që të lidhej me Beatrix Ramosajn.

“Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin”/ Ermali poston videon me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore