Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ajo është xheloze”/ Kiara dhe Tea “sherr” për Luizin: Ajo e përqafon...

“Ajo është xheloze”/ Kiara dhe Tea “sherr”

Tea dhe Kiara prej ditësh janë përplasur me njëra-tjetrën në distancë por dhe përballë, në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Thelbi i këtij debati është bërë pikërisht Luizi, pasi sipas Teas, Kiara është xheloze, ndërsa nga ana tjetër moderatorja tha se është gjithçka për mënyrën si ajo luan.

“Do doja shumë që Kiara dhe Efi të shohin darkën time. Nuk është aspak e vërtetë  që unë e kam pasur ëndërr të isha në atë darkë. Luizi ka qenë duke parë kiarën dhe i bënte ato komente që të dëgjonte Kiarën. Nuk ishte për të më bërë mua të ndihesha mirë. Kiara ka reaguar ndaj meje pas performancës me Luizin. Mendova se ishte xhelozi. Ajo me tha ishte në kuadër të lojës.”- tha Tea.

“Nuk kam ndjerë xhelozi. Nuk kam asgje personale. Nuk më pëlqen si po luan. Është ajo që ka dashur të prezantohet si pjesë e një trekëndëshi. Pjesa që më ka bezdisur është morali që më ka bërë duke më thënë si i ri afër një njeriu që të përqafon. Dhe nga ana tjetër Tea ka bërë të njëjtën gjë, ka vazhduar ka folur, ka qeshur, e ka përqafuar. Nuk më pëlqen kur bën moral kot.”- tha Kiara.

“Jo unë kam dashur  që të qëndroj larg, nuk kam dashur fare t’i afrohem Luizit. I kam mbajtur shumë distancë këtij njeriu. Po thua sikur kam bërë gjëra që nuk i kam thënë dhe as bërë.”- u përgjigj Tea.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore