Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Më lër të flas” në Top Channel pa Donaldin? Romeo Veshaj: Ai tjetri vetëm punë prishte (VIDEO)

“Më lër të flas” në Top Channel pa Donaldin?

Edhe pak ditë dhe në ekranin e Top Channel rikthehet emisioni i dashur për publikun, “Më lër të flas”.

Me të qeshura pafund, batuta dhe rrëfime emocionale, “Më lër të flas” do të transmetohet më 24 mars në televizionin më të madh kombëtar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)

Së bashku me nisjen e emisionit, do të mund të zbulojmë nëse ky program do të jetë sërish nën moderimin e dy vëllezërve Veshaj. Kjo për shkak se në promon e emisionit shfaqet vetëm Romeo, i cili për Donaldin shprehet se “ai tjetri vetëm punë prishte”.

“Zonja dhe zotërinj, “Më lër të flas” nis së shpejti në Top Channel. Do të jemi bashkë këtë sezon sepse ai tjetri, fundja vetëm punë prishte. Pra, “Më lër të flas” vetëm me mua, Romeo Veshaj. Moderator, autor dhe regjisor”, thotë Romeo në promon e emisionit.

Për më shumë detaje, “Më lër të flas” do të transmetohet çdo të premte ora 21:00 në ekranin e madh të Top Channel.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore