Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ai mendon që është gruaja e tij”/ Kristi flet për Kiarën e Luizin: Më bëri nevoz, më tha do ishim 'lajm i fundit'

“Ai mendon që është gruaja e tij”/ Kristi flet

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit, nuk po ‘lë rehat’ Kristin.

Ai tha se ata nuk merren vesh, pasi Luizi mendon që Kiarën e ka grua, ndërsa Kiara me mendje ka ngelur ende tek ‘date’ i parë, sipas tij.

Dea nga ana tjetër i tha Kristit se Kiara po e lejon vetë një gjë të tillë dhe fakti që e bën këtë, tregon se ka një arsye të fortë.

Ndërsa Amos, i tha Kristit se kjo situatë e ka bërë atë shumë nervoz. Ai shtoi se, fjala që i tha Kiarës, ishte shumë e rëndë edhe pse ai u përpoq ta rikuperojë më pas.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore