Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ai më hoqi Maestron, unë do i heq Kiarën”/ Olta ende e TRONDITUR nga dalja e Armlados, gati për hakmarrje

“Ai më hoqi Maestron, unë do i heq Kiarën”/ Olta ende

Olta e ka përjetuar keq mbrëmjne e djeshme daljen e Armaldos nga shtëpia e BBV dhe duket se këtë gjë nuk ka për t’ja harruar Luizit.

Në një bisedë që ishtë duke zhvilluar me Qetsorin, Olta ka premtuar se shumë shpejt Luizit ka për t’i larguar nga shtëpia Kiarën.

“Ai më hoqi Maestron, unë do i heq Kiarë.

Do përpiqem. Do dal unë, s’ka problem le të dal, unë do guxoj. Unë këtë lojë dua ta luaj fortë. Kaq.”- tha Olta.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore