Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Ai është skuth”/ Ronaldo e thotë hapur: Ja kush do jenë finalistët e Big Brother VIP

“Ai është skuth”/ Ronaldo e thotë hapur: Ja kush do

Ronaldo Sharka, gazetari dhe ish-banori i Big Brother VIP ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin “Breaking” për të komentuar këtë spektakël.

Ai foli në lidhje me finalen, teksa tha se për të 3 finalistë do të jenë Olta, Luizi, Maestro dhe Valbona.

Unë jam në dilemë për të 4-tin. 3 finalistët janë maestro, Olta dhe Luizi. Maestro ka qenë shumë herë në nominim sepse nuk i njihte fillimisht shumë njerëzit, por ai është zbulim i atij Big Brother.  Në gjuhën popullore themi se ai është “skuth” po në lojë është shumë mirë. Unë personalisht do doja të shikoja Bonën. Na ka dhuruar tërë këto video shumë, edhe aty ka sjell frymë tjetër. Por Luizi e ka fituar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore