Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Adami” Lela, gazetari i njohur godet sërish duke dalë nudo (FOTO)

“Adami” Lela, gazetari i njohur godet sërish duke dalë

Gazetari i njohur Alfred Lela ka habitur me një foto ku shfaqet totalisht nudo. 

Teksa është në shoqërinë e një gruaje, gazetari ka mbuluar pjesët intime me një gjethe, duke na kujtuar kështu Adamin dhe Evën. 

Para disa kohësh, gazetari uli pantallonat live në një emision televiziv, për t'i treguar kryeministrit Edi Rama shenjat e dhunës së policisë. 

Kjo pasi mori pjesë në protestën kundër shembjes së Teatrit Kombëtar dhe aty u tërhoq zvarrë nga policia.

“Adami” Lela, gazetari i njohur godet sërish duke dalë

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore