Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A të ngacmojnë në rrugë tani që je bërë pjeshkë?”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen”: Janë hapur aplikimet...

“A të ngacmojnë në rrugë tani që je

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Për të qenë sa më pranë ndjekësve të saj, ajo herë pas here bën bashkëbisedime virtuale.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku ajo u ka kthyer përgjigje pyetjeve të shumta që fansat i kishin bërë. Ata ishin kuriozë që të dinin nëse është single apo jo.

“Sindi je single apo jo??? Pyes për një shok”, i shkruan një ndjekës, të cilit i është përgjigjur me humor: “Hahahaha, thuaj shokut që janë hapur aplikimet”.

“A të ngacmojnë në rrugë tani që je

Ndërsa një tjetër është kurioz që të dijë nëse tani që është bërë më e njohur, a e ngacmojnë më shumë në rrugë dhe i shkruan:

“O Sindi tani që je bërë pjeshkë a të ngacmojnë në rrugë, apo si ka ndikuar fama në lidhje me djemtë?”.

Sindi shprehet se në fakt nuk i ka “munguar asnjëherë vëmendja, e si pasojë nuk e ka vënë re këtë pjesë”.

“A të ngacmojnë në rrugë tani që je

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore