Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A pyetet njeri për dhuratën?!”/ Arbër Hajdari komenton veprimin e Teas për buxhetin e Luizit: U bë me intriga…(Video)

“A pyetet njeri për dhuratën?!”/ Arbër Hajdari

Tea vendosi që nismën e Luizit për të hequr dorë nga lekët e tij, me qëllim që t’i blejë një dhuratë Kiarës për ditëlindjen, të mos e zbatojë. Ky veprim ka sjellur një përplasje shumë të ashpër mes banorëve, dhe kryesit Teas dhe Luizit.

Veprimin e Teas e kanë komentuar edhe opinionistët e Big Brother, ku Arbër Hajdari është shprehur se Tea nuk duhet ta kishte pyetur Kiarën për dhuratën, pasi kjo pyetje nuk mund t’i bëhej dikujt që ka ditëlindjen.

“Mund ta kishte zgjidhur me drejtësi, por u bë me intriga”, tha Arbri.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore