Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A po krijohet çifti i parë në Big Brother VIP? Fifi dhe Graniti vetëm në dhomën e gjumit (Video)

A po krijohet çifti i parë në Big Brother VIP? Fifi dhe Graniti

Fifi dhe Graniti duken shumë të afërt me njëri-tjetrin. Afrimiteti i tyre ka nisur që para dy ditëve por sot ata u ndanë nga grupi i banorëve të tjerë dhe shkuan në dhomën e gjumit.

Në dhomën e gjumit, Fifi qëndroi te krevati i Granitit duke diskutuar për shumë ngjarje që kanë ndodhur në këto ditë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Për më tepër shikoni foton:

A po krijohet çifti i parë në Big Brother VIP? Fifi dhe Graniti

A po krijohet çifti i parë në Big Brother VIP? Fifi dhe Graniti

A po krijohet çifti i parë në Big Brother VIP? Fifi dhe GranitiDenonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore