Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A ngjajnë? Fansat mendojnë se aktori turk është sozia e Donaldit (FOTO)

A ngjajnë? Fansat mendojnë se aktori turk është sozia e

Fansat e aktorit të humorit, Donald Veshajt, duket se kanë gjetur sozinë e tij.

Është fjala për aktorin turk, Uraz Kaygilaroglu, i cili u bë i njohur me rolin e Gedizit në serialin “Sefirin Kizi”.

Në fotot që kanë bashkuar fansat, dyshja ngjasojnë shumë. Madje, të dy mbajnë stilin e njëjtë të flokëve dhe mjekrës.

Po ju si mendoni, a ngjajnë Donaldi dhe Uraz?

A ngjajnë? Fansat mendojnë se aktori turk është sozia e

A ngjajnë? Fansat mendojnë se aktori turk është sozia e

A ngjajnë? Fansat mendojnë se aktori turk është sozia e

A ngjajnë? Fansat mendojnë se aktori turk është sozia e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore