Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A mund të...”/ Po bie borë, por Angela Martini sfidon të ftohtin dhe lahet në pishinë (VIDEO)

“A mund të...”/ Po bie borë, por Angela Martini sfidon

Modelja e njohur, Angela Martini, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram” ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, bukuroshja shkodrane ka zbuluar se ndodhet me pushime në një vend me borë. Angela ka postuar sot një video ku shfaqet me bikini duke bërë not në pishinë, e cila ndodhet jashtë ku po bie borë.

“A mund të...”/ Po bie borë, por Angela Martini sfidon

Martini shfaqet “hot” me bikinit rozë, ndërkohë në kokë mban një kapuç të zi. “Nata e mbrëmshme ishte magjike”, ka shkruar modelja seksi bashkëngjitur me videon që ka marrë mijëra pëlqime menjëherë.

Madje duket se ka fansa se e kanë zili Martinin që po shijon pishinën dhe borën njëkohësisht dhe i shkruan: “A mund të bashkohem me ty”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angela Martini ?? (@angela_martini)

“A mund të...”/ Po bie borë, por Angela Martini sfidon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore