Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A ke menduar veten nënë për herë të dytë?”/ Adelina Tahiri habit me përgjigjen (FOTO)

“A ke menduar veten nënë për herë të

Këngëtarja Adelina Tahiri, ka disa kohë që është larguar nga tregu muzikor. Ajo i është përkushtuar familjes së saj, bashkëshortit dhe djalit të vogël. Por sigurisht nuk ka lënë pas as fansat e saj të shumtë.

Së fundmi, ajo ka bërë një mini intervistë me ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët i kanë bërë pyetje të ndryshme.

“A ke menduar veten nënë për herë të

“A ke menduar me e pa veten nënë për herë të dytë?”, ishte një nga pyetjet drejtuar Adelinës, e cila ka kthyer një përgjigje që fansat nuk e prisnin. “Shumë shpejt” shkruan ajo, duke lënë të kuptohet se dëshiron një fëmijë tjetër.

“A ke menduar veten nënë për herë të

Ndërsa një tjetër e pyet se sa vjeçe është martuar dhe këngëtarja i përgjigjet “25”. Gjithashtu ka patur ndjekës që i kanë kërkuar fotografi me partnerin e saj, i cili është disa vite më i madh se ajo.

“A ke menduar veten nënë për herë të

“A ke menduar veten nënë për herë të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore