Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A ke bërë seks me Antonelën? Përgjigjet Atdheu: Po jua them troç që...

A ke bërë seks me Antonelën? Përgjigjet Atdheu: Po jua them

Puntatën e sotme në Përputhen, në monitor u shfaqën disa pyetje nga publiku për konkurrentët.

Disa prej tyre ishin pyetje me spec për të gjithë të pranishmit në studio.

Pyetja më ngacmuese ishte drejtuar Atdheut: A ke bërë seks me Antonelën?

Sapo pyetja u shfaq në ekran, u shoqërua me të qeshura nga konkurrentët.

Dhe përgjigja e Atdheut ishte: Po jua them troç që jo. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore