Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te pjesët intime i tregon më shumë seç duhet (FOTO)

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te

Ana Lleshi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve që në daljen e parë publike në ekran. E ka qenë pikërisht veshja e saj që bëri bujë menjëherë.

Përveç karakterit të fortë, ajo është gjithmonë komentuar edhe për veshjet e saj ekstravagante. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te

Ana ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet e veshur shumë seksi. Fundi i saj ka një të çarë të madhe, e cila i tregon më shumë seç duhet. Madje fansat e kanë pyetur nëse ka apo jo të brendshme?

Pozat e saj kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente të shumta, ku disa e komplimentojnë, e të tjerë e kritikojnë.

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore