Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A ka komunikuar me Beatrix pas daljes nga BB VIP? Zbuloni çfarë thotë Sarah

A ka komunikuar me Beatrix pas daljes nga BB VIP? Zbuloni çfarë

BB VIP – Sarah Berisha, e cila ka pak kohë që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Së fundmi, blogerja e njohur ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, të cilët më së shumti e kanë pyetur në lidhje me reality show-n.

Një ndjekës e ka pyetur atë nëse ka folur me Beatrix Ramosajn, pasi kjo e fundit ka dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Këngëtarja nuk është mirë emocionalisht dhe nuk ka reaguar aspak as në rrjetet e saj sociale që pas daljes nga shtëpia.

Ndërkohë lidhur me pyetjen, Sarah ka zbuluar se me të personalisht nuk ka komunikuar, por ka pyetur mamanë e saj se si është.

A ka komunikuar me Beatrix pas daljes nga BB VIP? Zbuloni çfarë

 “Me Trixën personalisht jo, por kam shkëmbyer dy mesazhe me mamanë e saj për ta pyetur për gjendjen e Trixës”, ka shkruar Berisha, e cila brenda shtëpisë së BB VIP ka pasur një raport mjaft miqësor me Beatrix.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore