Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A je Kiara ime?”/ Dyshja shfaqen më të afërt se kurrë, përgjigjia që lumturoi Luizin

“A je Kiara ime?”/ Dyshja shfaqen më të afërt se

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Teksa ditët brenda shtëpisë kalojnë, duket se dyshja po shihen gjithmonë e më të afërt. Mëngjesin e sotëm, moderatorja i ka dhuruar një përqafim të ngrohtë dhe një puthje këngëtarit, por jo vetëm kaq.

Teka po qëndronin të dy në oborr, Luizi e ka pyetur nëse është “Kiara e tij”, dhe moderatorja i është përgjigjur duke i thënë po.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore