Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A është në një lidhje me Robert Berishën? Reagon modelja seksi italiane: Unë dhe ai...

A është në një lidhje me Robert Berishën? Reagon

Vetëm pak ditë më parë u përfol se Robert Berisha, ishte në një lidhje dashurie me një modele italiane, Maria Bove. Shkak i këtyre dyshimeve u bënë disa foto e video që ata të dy postuan në rrjetet sociale, ku shfaqeshin duke u përqafuar e puthur.

Por më vonë, “Prive” shkruante se mes këngëtarit shqiptares dhe modeles italiane nuk kishte asgjë serioze. Sipas saj, ata kanë kaluar vetëm disa orë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje u tha se Roberti vijon që të jetë beqar.

A është në një lidhje me Robert Berishën? Reagon

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme, Maria ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë në “Instagram”, ku pyetjet më të shpeshta kanë qenë në lidhje me marrëdhënien e saj me Robertin.

“Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, është përgjigjur modelja italiane.

A është në një lidhje me Robert Berishën? Reagon

A është në një lidhje me Robert Berishën? Reagon

A është në një lidhje me Robert Berishën? Reagon

A është në një lidhje me Robert Berishën? Reagon

A është në një lidhje me Robert Berishën? Reagon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore