Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A ekzistojnë Alienët? Flasin banorët e Big Brother VIP

A ekzistojnë Alienët? Flasin banorët e Big Brother VIP

Kledi dhe Donaldi kanë shprehur se besojnë në ekzistencën e UFO-ve.

“Mendoj që edhe mund të ketë. S’besoj që jemi vetëm ne”-tha Kledi

“Qenie si ne janë krijuar në univers, pse mos ta marr parasysh që janë krijuar dhe të tjera”,- tha Donaldi

Beniada jo vetëm pranon që ata ekzistojnë, por është e mendimit se planetet dhe gjallesat e universit studiohen intensivisht nga ekspertë të fushës.

Si shembull ajo mori zonën e njohur si ”Zona 51”, e cila është bërë pjesë e shumë teorive konsipirative se në të studiohen në fshehtësi të plotë fenomenet dhe gjallesat jashtëtokësore.

Kjo temë ngjalli shumë interes për banorët teksa ata diskutuan gjatë dhe shkëmbyen mendimet e tyre me njëri-tjetrin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore