Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”/ Stresit nuk i pëlqen aspak pyetja: Jeta kështu e ka (FOTO)

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”/ Stresit nuk i pëlqen

Prej disa muajsh, Stresi nuk ndodhet në Shqipëri. Aktualisht reperi është zhvendosur në Britaninë e Madhe, nga ku qëndron në kontakt me fansat e tij të shumtë.

Stresi qëndron pranë ndjekësve të tij përmes postimeve në rrjetet sociale, ku herë pas here u lë atyre hapësirë që t’i bëjnë pyetje të shumta dhe të ndryshme.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”/ Stresit nuk i pëlqen

Së fundmi gjatë një bisede virtuale me ta, dikush e ka pyetur reperin: “A e kishe zëvendësuar Keisin?”.

Kjo pyetje duket se nuk i ka pëlqyer aspak reperit dhe madje i ka tingëlluar si qesharake. Ai ka thënë se do t’i jetë mirënjohës përjetë Keisit, duke bërë të ditur se askush nuk mund të zërë vendin e saj.

“Pyetje qesharake, kurrë nuk do ulja dikë që më ka mbajtur në gji. I jam mirënjohës përjetë. Po jeta kështu e ka”, ka shkruar ai.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”/ Stresit nuk i pëlqen

Ndër të tjera, Stresi ka treguar se cila është dëshira e tij më e madhe në jetë dhe madje e ka vendosur se çfarë fëmije dëshiron të ketë në të ardhmen.

“Ëndrra ime e vetme që kam të kem një djalë si ky në foto”, është përgjigjur Stresi, teksa ka publikuar një foto të tij nga fëmijëria.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”/ Stresit nuk i pëlqen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore