Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“A dukemi si motra?”/ Postimi i moderatores sportive që mori gjithë vëmendjen (FOTO)

“A dukemi si motra?”/ Postimi i moderatores sportive që mori

Ajo është një nga moderatoret sportive më seksi në vend. E kuptuat se është fjala për Lei Krajën, e cila që në daljet e saj të para publike ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

 Moderatorja bukuroshe për shumë vite ka jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku ende vijon që të jetojë familja e saj. Si pasojë nuk kemi parë shpesh foto të Leit me familjen.

“A dukemi si motra?”/ Postimi i moderatores sportive që mori

Por ajo ka vendosur që të na prezantojë vetëm me motrën e saj, Miriam. Ajo ka postuar edhe më parë foto me të motrën, por kësaj radhe ka marrë vëmendjen me shkrimin në foto. Lei ka pyetur ndjekësit e saj nëse ngjasojnë apo jo me njëra-tjetrën.

“A dukemi si motra?”/ Postimi i moderatores sportive që mori

Pjesa më e madhe e tyre thonë se ngjajnë bashkë dhe në fakt motrat kanë shumë tipare të njëjta. Ato të dyja kanë tipare të errëta dhe duken si hija e njëra-tjetrës.

“A dukemi si motra?”/ Postimi i moderatores sportive që mori

Kujtojmë se Lein e kanë akuzuar për ndërhyrje estetike në fytyrë, sidomos për buzët, por ajo ka treguar se deri më tani nuk ka pasur nevojë të bëjë asgjë të tillë.

“A dukemi si motra?”/ Postimi i moderatores sportive që mori

“A dukemi si motra?”/ Postimi i moderatores sportive që mori

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore