Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

A do të jetë opinioniste në edicionin e tretë të Big Brother Vip Albania? Ja si përgjigjet Zhaklin Lekatari

A do të jetë opinioniste në edicionin e tretë të Big

Më shumë se disa prej banorëve, një prej personazheve më të komentuar të këtij edicioni të Big Brother Vip Albania ka qenë edhe opinionistja e këtij formati, Zhaklin Lekatari.

Dhe kjo pikërisht prej disa prej deklaratave të saj në netët e spektaklit, por edhe për polemikat me disa nga protagonistët e BBV.

Tashmë kurioziteti për të parë nëse ajo do të vazhdojë të mbajë të njëjtin pozicion në edicionin e ardhshëm, mbetet i madh.

Ajo i është përgjigjur ndjekësve në rrjetet sociale, dhe duket se edhe vetë ajo është e pavendosur për një hap të tillë duke qenë se këtë vit ka qenë shpesh në qendër të sulmeve të ashpra nga fansat e banorëve të BBV.

A do të jetë opinioniste në edicionin e tretë të Big

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore